Ses Kaydedici Cihazlar


Ultra Mini Dinleme Cihazı
Her yere kolaylıkla gizlenebilir süper mini boyutları ile en başarılı dinleme cihazlarıdır.
___________________________________

Sese Duyarlı Kayıt Özelliği
Sadece ses algıladığında kayıt yapabilirliği sayesinde çok uzun süreler kayıt avantajı sunar.
___________________________________

En Uzun Pil Ömrü
Tasarım ve mühendislik harikası profesyonel ses kayıt cihazları çektiği mikro amper seviyesindeki enerji tüketimleri ile boyutlarına göre inanılması güç süreler kayıt yapabilmektedirler.


AG34 - GK 048 / MS-20 / Profesyonel Kablosuz Gizli Kamera

Tanımı : Kablosuz Gizli Kamera - Cep Telefonu Gizli Kamera - Kablosuz GSm Kamera - Wireless Spy Camera
_____________________________________________________________________________________Profesyonel kablosuz gizli görüntüleme ihtiyaçları için tasarlanmış Japon meşeili bir üründür. Görünümü Sony-Ericsson cep telefonudur. Litium dahili bataryası sayesinde stabil bir yayın yapar. Cep Telefonu görünümlü gizli kamera dışında ekstra bir ekipman (Akü,Pil,Kablo vs) taşımanıza gerek yoktur. Tüm medya uygulamalarında (Gizli Çekim, Röportaj ve profesyonel çekim gerektiren her yerde) başarıyla kullanmanıza imkan sağlayacak üst kalitede bir üründür. Yüksek hassasiyetli dahili SONY Super Had CCD kamerası ve yüksek çözünürlükte görüntüleme olanağı sunmaktadır. Düşük ışık hassasiyeti ve ışığa karşı başarılı görüntüleme (WDR) kabiliyeti de ayrı bir özelliğidir. Cihaz pil bitmeye yakın titreşimli uyarı vererek kullanıcı operasyonu sonlandırması yönünde uyarır. Kablosuz yayın modülü PLL kontrollüdür. Frekansta kayma olmaksızın kararlı bir biçimde izlenmesini sağlar.

Kompakt tasarımı sayesinde bulunduğu ortamda dikkat çekmeyen bir gizli kameradır. Her ortam ve şartlar altında kolaylıkla gizli çekim yapılabilmesini kolaylaştıran Gsm telefon tasarımı ile uygulama pratikliği sağlar.  Lithium şarj edilebilir bataryası ile maksimum sürelerde yayın yapabilir. 100mW gibi yüksek yayın gücü geniş ve etkili bir menzil sağlar. Askeri ve emniyet operasyonlarında da tercih edilen başarılı bir istihbarat cihazıdır.

Ürün ile birlikte gelen alıcı cihazı herhangi bir TV, veya Video-in girişine sahip monitör aracılığı ile canlı olarak izlenebilir. Sisteme entegre olarak her türlü video kaydedici ile birlikte kullanılarak video kaydı yapılabilmektedir. (Kayıt cihazı opsiyoneldir). Seyyar kullanım gerekliliğinde kablosuz olarak alınan video ve ses yayını dolaylı olarak bilgisayara da aktarılabilmektedir. Bunun için bilgisayar üzerinde "Video-in" özelliği bulunan bir Tv kartı kullanılması gerekmektedir. Bu sayede Gizli Kamera'dan kablosuz olarak aktarılan video ve ses verileri Laptop üzerinden izlenebilir ve aynı esnada kaydedilebilir. 

Ürün Japon menşeili olup ve Taiwan'da üretimi yapılan profesyonel bir üründür.  Ürün kalitesini ve farklılığını ofismizde inceleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ekran : Deaktif
Video Tipi : Pal/NTSC
Kanal Sayısı : 3CH 1.2Ghz / 4CH 2.4Ghz
Görüş Açısı : 78 derece
Kayıt Çözünürlüğü : 720X480
Dahili Kamera : 1/4" SONY Super Had CCD
CCD Çözünürlüğü : 450 TV Lines - 768X492 Pixel
CCD Işık Hassasiyeti : 1.5Lux F2.0
Lens : F2.0 4.3mm
Şarj Süresi : 1,5 Saat
Ses : Dahili Mikrofonu ile mevcut
Dahili Batarya : DC 3.7V / 770 mAh Lithium
Batarya Süresi : ~90 dk 1.2Ghz / ~50 dk 2.4Ghz
Yayın Gücü : 100mW
Ölçüler : 100x47x22 mm
Ağırlık : 53 gr


Copyright 2004-2010
AG34 Elektronik Güvenlik Sistemleri San. ve Tic.
Tel : +90 216 472-6188 PBX    Gsm : + 90 533 724-8853
Ürün Kodu : GK 048
Fiyatı : $ 990 + Kdv
TEL : 0 532 357 AG 34